Головна · Корисно знати · Походження WOW CACAO
23/05/2020

Походження WOW CACAO

Нас розпитують про походження WOW CACAO – відповідаємо 🙂

Країна походження WOW CACAO 100% – Нідерланди. Саме у цій країні в 1825 році розробили технологію по розділенню какао-маси на какао-масло та какао-порошок. Ми обрали для Вас найкращі смаки, аромати та кольори! А тепер поговоримо трошки про нашу унікальну технологію.

При виробництві WOW CACAO ми використовуємо какао-боби преміальної якості. Їх походження – країни Західної Африки (Кот-д’Івуар, Гана, Камерун), Північної та Латинської Америки (Перу, Еквадор, Коста-Ріка, Домінікана), екзотичні країни Азії (Папуа, Нова Гвінея, о. Ява) та інші країни, включені до Міжнародного Атласу Какао. Ось така широка географія дозволяє нам робити свій продукт неперевершеним та досконалим.

Кожен вид нашого какао створений на базі унікального купажу какао-бобів, які проходять через професійне обсмажування. Температура та тривалість даного процесу є віковою таємницею. Все заради створення унікальності та ефекту WOW від какао)

Всі шоколадні напої WOW CACAO виробляються в Україні за найвищими технологічними стандартами якості ISO. Саме Какао (а не цукор) є основним інгредієнтом у наших напоях. Вони створені тільки з шоколаду у порошку чи розчинного шоколаду, які виготовляються з WOW CACAO найвищої якості. Ось чому наше какао має настільки неповторний унікальний смак та аромат. А шоколад у напоях WOW CACAO має приємну шовковисту текстуру та багатий післясмак.

Окремо пропонуються 3 різні смаки густих шоколадів, які професійно готуються за допомогою пару. Ми за натуральність – тому у складі лише прості й корисні інгредієнти, без ароматизаторів, барвників та консервантів. Напої не містять глютену та ГМО. Всі вони підходять для Веганів. Ще одна важлива перевага WOW CACAO – швидкість та легкість приготування! Запевняємо – це дуже смачна та корисна альтернатива каві чи чаю! Приєднуйтесь до світу вишуканого Какао, що створює WOW! 🙂

останні новини

Шлях Какао від Боба
Досі вважалося, що какао напої готуються виключно з какао-порошку, а десерти - з імпортного шоколаду. А як щодо напою виготовленого з 100% какао тертого, тобто до віджимання какао-масла? Чи плитки шоколаду, власноруч створеної з какао тертого та какао-масла ?
Походження WOW CACAO
Країна походження WOW CACAO 100% – Нідерланди. Саме у цій країні в 1825 році розробили технологію по розділенню какао-маси на какао-масло та какао-порошок. Ми обрали для Вас найкращі смаки, аромати та кольори! А тепер поговоримо трошки про...
Чим натуральне какао відрізняється від алкалізованого?
Для чого була запроваджена алкалізація та які переваги вона надає? Алкалізація була запроваджена для покращення розчинності какао, підсилення шоколадного смаку та розкриття індивідуальних кольорів какао. Все...

Бажаете отримувати
останні новини?